Mladen Vujić prvo pojačanje Podgorice

Košarkaški klub Podgorica kreće sa formiranjem tima za novu sezonu, a prvo pojačanje je Mladen Vujić!

Radi se o igraču koji je visok 205 centimetara i koji igra na poziciji centra, a u Podgoricu stiže iz ekipe Mega basketa.

Inače, Mladen Vujić je rođen 14. avgusta 1998. godine u Beogradu. Seniorsku karijeru je započeo 2016. godine u Žarkovu, da bi 2018. godine prešao u OKK Beograd gdje je proveo tri sezone, a zatim Superligu odigrao za Vojvodinu.  Za OKK Beograd je u Košarkaškoj ligi Srbije u prosjeku bilježio 13.7 poena i 4.2 skoka po utakmici. Upravo te partije preporučile su ga Megi, gdje je bio prošle sezone. Vujić je u tek završenoj sezoni igrao na 10 utakmica ABA lige.

Trener Nebojša Bogavac nedavno je rekao da očekuje četiri – pet pojačanja, a Mladen Vujić prva je akvizicija podgoričkog kluba!